Naše produkty

team img

Dopravníky

AMSOL

V oblasti dopravníkov sa zaoberáme: návrhom riešenia, tvorbou výkresovej dokumentácie, výrobou zariadenia, montážou u zákazníka, záručným a pozáručným servisom. Nami vyrábané dopravníky spĺňajú požiadavky zákazníkov, pričom kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť zariadení. Všetky zariadenia sú dodávané aj s potrebnou dokumentáciou. Do nášho portfólia patria dopravníky: z AL profilu, z ocele, pásové dopravníky, modulárne dopravníky, dopravníky na prepravu sypkých materiálov, závitovkové dopravníky reťazové dopravníky.

team img

Dopravníkové pásy

AMSOL

Spoločnosť AMSOL s. r. o. zastupuje na slovenskom trhu renomovaných zahraničných výrobcov dopravníkových pásov. Naši pracovníci sú pravidelne školení, aby vedeli zákazníkovi odborne poradiť s výberom dopravníkového pásu. V ponuke máme dopravné pásy pre takmer všetky priemyselné odvetvia.

POTRAVINÁRSKY PRIEMYSEL
dopravníkové pásy spĺňajú najprísnejšie hygienické požiadavky

DREVOSPRACUJÚCI PRIEMYSEL
dopravníkové pásy sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu

LOGISTIKA
dopravníkové pásy pre bežné použitie

AUTOMOTIVE
dopravníkové pásy so špeciálnymi požiadavkami zákazníkov

OSTATNÉ APLIKÁCIE
Podľa potreby na dopravné pásy aplikujeme: klinové vedenie, priečny unášač, postranné vedenie, perforácia, špeciálne príslušenstvo

team img

Pohony

AMSOL

K obchodovaným komoditám spoločnosti patria aj POHONY. Do tejto skupiny tovaru patria: reťaze a reťazové kolesá, klinové remene a remenice, ozubené remene a remenice, ozubené kolesá a ozubené tyče. Zákazníkom ponúkame výrobu špecializovaných pohonových elementov na základe výkresovej dokumentácie.

team img

Lineárna technika

AMSOL

V dnešnej dobe sa čoraz viac dostáva do popredia lineárna technika a možnosti jej využia sa zvyšujú, z toho dôvodu sme ju zaradili do nášho portfólia. Lineárna technika zabezpečuje priamočiarí pohyb v rôznych aplikáciách. Nachádza široké uplatnenie v mnohých oblastiach strojárského, drevospracujúceho, potravinárského priemyslu, v poľnohospodárstve, používa sa pri výrobe jednoučelových a manipulačných strojov, CNC zariadeniach ... .

team img

Hlinikové profily

AMSOL

Nami ponúkané hliníkové profily ponúkajú vysokú variabilitu. Pre prácu s nimi nie su potrebné špecializované nástroje. Vyznačujú sa širokým spektrom využitia. Využiteľnosť hliníkových profilov je takmer neobmedzená vďaka širokej škále profilov a spojovacích komponentov. Nami ponúkané profily sú od Európskych výrobcov.

team img

3–D tlač

AMSOL

V dnešnom dinamickom a rýchlo sa meniacom výrobnom prostredí každá spoločnosť potrebuje vyrábať ekonomicky a efektívne. Spoločnosť AMSOL týmto potrebám rozumie a z tohto dôvodu zaradila do svojho portfólia profesionálnu 3–D tlač, pomocou ktorej dokáže vylepšiť a optimalizovať výrobný proces. Pri návrhu nového zariadenia dokážeme prezentovať ako bude vyzerať vyrobený a zákazník dokáže urobiť potrebné zmeny, čím sa zamedzí úpravám zariadenia po dodávke. Ponúkame aj tlač súčiastok a komponentov, ktoré sú komplikované na klasickú výrobu a opracovanie. Tým, že sa tlačí od jedného ks, znižujú sa náklady na výrobu, dodanie sa zrýchľuje a tým sa šetria finančné prostriedky.

team img

AUTOMATIZÁCIA

AMSOL

Dnes viac ako kedykoľvek predtým je potrebné aby Vaše stroje vyrábali efektívne a hospodárne a preto naša spoločnosť má vo svojom výrobnom programe aj automatizovananie strojov a zariadení. Do automatizácie môžeme zaradiť široké spektrum činnosti, ktoré by mal výsledný výrobok spĺňať. medzi tie najhlavnejšie patrí:

1. zefektívnenie výroby: za pomoci dobre navrhnutého zariadenia dokáže akákoľvek prevádzka zvýšiť svoju efektivitu pri zachovaní vstupných nákladov.
2. zníženie chybovosti vo výrobe: Aplikovaním rôzných zariadení určeních na kontrolu výrobného procesu môžeme znížiť chybovosť samotnej výroby alebo procesov spojených s výrobou (aplikáciou snímačov, počítadiel, váhy atď.)
3. zrýchlenie výroby: každá výroba má svoje krytické miesta, kde sa celý proces spomaluje. Úhohou utomatizácie je zrýchlenie výrobného procesu a zníženie nákalov na výrobu
4. náhrada činnosti ľudskej práce : ak sa stáva práca pre človeka nebezpečná je výhodne ju nahrdil strojním zariadením, ktoré do vysokej miery znížuje ryziko úrazu.
5. pomoc pri zlepšení ľudskej práce : optimalizácia pracoviská aby ľudská práca bola efektívna a nie fyzicky a časovo náročná.


Firemný katalóg spoločnosti

Pozrite si ponuku našej spoločnosti v online katalógu...

pozrieť...